Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: Jrkconn
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: Seria JFPH11RA
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Skontaktuj się z nami
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: Pakowanie worków PE
Czas dostawy: 7-15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 10000000 tygodniowo
Wiersz: |
Potrójny rząd |
Poziom: |
2,54 mm |
Orientacja: |
Typ kąta prostego |
Materiał kontaktowy: |
Mosiądz |
Materiał obudowy: |
PA9T |
Platerowanie: |
Pozłacane |
Wiersz: |
Potrójny rząd |
Poziom: |
2,54 mm |
Orientacja: |
Typ kąta prostego |
Materiał kontaktowy: |
Mosiądz |
Materiał obudowy: |
PA9T |
Platerowanie: |
Pozłacane |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Głupota | 10,27 mm / 2,0 mm / 2,54 mm |
| Wiersz | Trzy rzędy |
| Kolor | Czarne, wsparcie na zamówienie |
| Materiał izolacyjny | Czarny poliester UL94V-0 |
| Standardowy | PA9T+30%G.F. |
| Materiał kontaktowy | Z miedzi |
| Włócznienie kontaktne | Złote, cynowe |
| Obecna ocena | 3A |
| Odporność kontaktowa | Maksymalnie 20 mΩ |
| Siła dielektryczna | Min. 1000V |
| Włókno wytrzymałe | 550V AC/minuta |
| Temperatura pracy | Złoto: od -55°C do 125°C Płyty cynowe: od -40°C do 105°C |
| Temperatura lutowania | +260°C, maksymalnie 10 s |
| Jednostki sprzedawcze | Pakiet | Port |
|---|---|---|
| Jednostka | Rurka / worek PE / taśma / taśma i rolka opakowania | Shenzhen |
| Ilość (pc) | 1 - 100K | > 100K |
|---|---|---|
| Szacowany czas dostawy (dzień roboczy) | 15 | Do negocjacji |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje