Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: Jrkconn
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: Seria JFPH11ST
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Skontaktuj się z nami
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: Pakowanie worków PE
Czas dostawy: 7-15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 10000000 tygodniowo
Wiersz: |
Cztery rzędy |
Poziom: |
2,54 mm |
Orientacja: |
Prosty dip |
Materiał kontaktowy: |
Mosiądz |
Materiał obudowy: |
PA9T |
Platerowanie: |
Pozłacane |
Wiersz: |
Cztery rzędy |
Poziom: |
2,54 mm |
Orientacja: |
Prosty dip |
Materiał kontaktowy: |
Mosiądz |
Materiał obudowy: |
PA9T |
Platerowanie: |
Pozłacane |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Rozstaw | 1,27 mm / 2,0 mm / 2,54 mm |
| Rząd | Cztery rzędy |
| Kolor | Czarny, wsparcie niestandardowe |
| Materiał izolacyjny | Czarny poliester UL94V-0 |
| Standard | PA9T+30%G.F |
| Materiał styku | Mosiądz |
| Pokrycie styku | Pozłacane, cynowane |
| Prąd znamionowy | 3A |
| Rezystancja styku | Maks. 20mΩ |
| Wytrzymałość dielektryczna | Min. 1000V |
| Napięcie przebicia | 550V AC/minutę |
| Temperatury pracy | Pozłacane: od -55℃ do 125℃ Cynowane: od -40℃ do 105℃ |
| Temperatura lutowania | +260℃, maks. 10s |
| Jednostki sprzedaży | Opakowanie | Port |
|---|---|---|
| Pojedynczy przedmiot | Opakowanie w tubie / woreczku PE / tacce / taśmie i rolce | Shenzhen |
| Ilość (szt.) | 1 - 100 tys. | > 100 tys. |
|---|---|---|
| Szacowany czas dostawy (dni robocze) | 15 | Do uzgodnienia |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje