Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: Jrkconn
Orzecznictwo: ISO9001, ISO14001
Numer modelu: Seria JFPH11VM1
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Skontaktuj się z nami
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: Pakowanie worków PE
Czas dostawy: 7-15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 10000000 tygodniowo
Poziom: |
2,54 mm |
Orientacja: |
typu SMT |
Materiał kontaktowy: |
Mosiądz |
Materiał obudowy: |
PA6T |
Liczba pozycji: |
1-40p |
Platerowanie: |
Złoty błysk |
Poziom: |
2,54 mm |
Orientacja: |
typu SMT |
Materiał kontaktowy: |
Mosiądz |
Materiał obudowy: |
PA6T |
Liczba pozycji: |
1-40p |
Platerowanie: |
Złoty błysk |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Głupota | 1.0 mm / 1.27 mm / 2.0 mm / 2.54 mm / 3.96 mm |
| Wiersz | Jeden wiersz |
| Kolor | Czarne, wsparcie na zamówienie |
| Materiał izolacyjny | Czarny poliester UL94V-0 |
| Standardowy | PA6T+30%G.F. |
| Materiał kontaktowy | Miedzi Cuzn 36Pb3 ((C36000) |
| Włócznienie kontaktne | Złote, cynowe |
| Obecna ocena | 3A / maksymalny kontakt. |
| Odporność kontaktowa | Maksymalnie 20 mΩ |
| Siła dielektryczna | Min. 1000V |
| Włókno wytrzymałe | 550V AC/minuta |
| Temperatura pracy | Złoto: od -55°C do 125°C Płyty cynowe: od -40°C do 105°C |
| Temperatura lutowania | +260°C, maksymalnie 10 s |
| Szczegóły opakowania | |
|---|---|
| Jednostki sprzedawcze | Jednostka |
| Pakiet | Rurka / worek PE / taśma / taśma i rolka opakowania |
| Port | Shenzhen |
| Ilość (pc) | Szacowany czas dostawy (dni robocze) |
|---|---|
| 1 - 100K | 15 |
| > 100K | Do negocjacji |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje