Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: Jrkconn
Orzecznictwo: ISO9001, ISO14001
Numer modelu: Seria JFPH11HM1
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Skontaktuj się z nami
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: Pakowanie worków PE
Czas dostawy: 7-15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 10000000 tygodniowo
Rozstaw: |
2,54 mm |
Wiersz: |
Pojedynczy rząd |
Orientacja: |
smt |
Materiał kontaktowy: |
Mosiądz |
Materiał obudowy: |
PA9T |
Platerowanie: |
Pozłacane |
Rozstaw: |
2,54 mm |
Wiersz: |
Pojedynczy rząd |
Orientacja: |
smt |
Materiał kontaktowy: |
Mosiądz |
Materiał obudowy: |
PA9T |
Platerowanie: |
Pozłacane |
Złącze głowicy szpilkowej, znane również jako głowica męska, jest szeroko stosowanym złączem PCB składającym się z jednego lub więcej rzędów przewodzących metalowych szpilki osadzone w izolowanej obudowie z tworzywa sztucznego.Te złącza są produkowane ze standardowymi pasami, w tym 0,8 mm, 1,0 mm, 1,27 mm, 2,0 mm, 2,54 mm, 3,96 mm, co czyni je kompatybilnymi z szerokim zakresem zastosowań elektronicznych.
Głowice pinów są przede wszystkim przeznaczone do tworzenia połączeń elektrycznych między płytami obwodowymi drukowanymi (PCB), kablami i modułami elektronicznymi.Są one powszechnie sparowane z kobiecymi łącznikami nagłówkowymi w celu utworzenia bezpiecznych i niezawodnych systemów połączeń.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Głupota | 00,8 mm / 1,0 mm / 1,27 mm / 2,0 mm / 2,54 mm |
| Wiersz | Jeden wiersz |
| Kolor | Czarne, wsparcie na zamówienie |
| Materiał izolacyjny | Czarny poliester UL94V-0 |
| Standardowy | PA9T+30%G.F. |
| Materiał kontaktowy | Z miedzi |
| Włócznienie kontaktne | Złote, cynowe |
| Obecna ocena | 3A |
| Odporność kontaktowa | Maksymalnie 20 mΩ |
| Siła dielektryczna | Min. 1000V |
| Włókno wytrzymałe | 550V AC/minuta |
| Temperatura pracy | Złoto: od -55°C do 125°C Płyty cynowe: od -40°C do 105°C |
| Temperatura lutowania | +260°C, maksymalnie 10 s |
| Jednostki sprzedawcze | Pakiet | Port |
|---|---|---|
| Jednostka | Rurka / worek PE / taśma / taśma i rolka opakowania | Shenzhen |
| Ilość (pc) | 1 - 100K | > 100K |
|---|---|---|
| Szacowany czas dostawy (dzień roboczy) | 15 | Do negocjacji |
Istnieje wiele produktów, które nie są wymienione na stronie internetowej. Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami.
Rysunek produktu:![]()
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje