Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: Jrkconn
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: Seria JFPH09RA
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 100 szt
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: Pakowanie worków PE
Czas dostawy: 7-15 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 10000000 tygodniowo
Typ: |
Prosty kąt |
Poziom: |
Chiny |
Wiersz: |
podwójny rząd |
Materiał kontaktowy: |
Mosiądz |
Aktualna ocena: |
1,5a |
Plastikowy: |
PA9T |
Kolor: |
Czarny |
Liczba pozycji: |
2P-80P |
Typ: |
Prosty kąt |
Poziom: |
Chiny |
Wiersz: |
podwójny rząd |
Materiał kontaktowy: |
Mosiądz |
Aktualna ocena: |
1,5a |
Plastikowy: |
PA9T |
Kolor: |
Czarny |
Liczba pozycji: |
2P-80P |
| Głupota | 10,27 mm / 2,0 mm / 2,54 mm |
| Wiersz | Podwójny rząd |
| Kolor | Czarne, wsparcie na zamówienie |
| Materiał izolacyjny | Czarny poliester UL94V-0 |
| Standardowy | PA9T+30%G.F. |
| Materiał kontaktowy | Miedzi Cuzn 36Pb3 ((C36000) |
| Włócznienie kontaktne | Złote, cynowe |
| Obecna ocena | 1.5 ampera/kontakt max. |
| Odporność kontaktowa | Maksymalnie 20 mΩ |
| Siła dielektryczna | Min. 1000V |
| Włókno wytrzymałe | 450V AC/minuta |
| Temperatura pracy | Złote pokrycie: od -55°C do 125°C Złote pokrycie: od -40°C do 105°C |
| Temperatura lutowania | +220°C, maksymalnie 10 s |
| Jednostki sprzedawcze | Jednostka |
| Pakiet | Rurka / worek PE / taśma / taśma i rolka opakowania |
| Port | Shenzhen |
| Ilość (pc) | 1 - 100K | > 100K |
| Szacowany czas dostawy (dzień roboczy) | 15 | Do negocjacji |
Istnieje wiele produktów, które nie są wymienione na stronie internetowej. Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami.
Złącze głowicy szpilkowej to złącze męskie z kwadratowymi szpilkami, które są formowane w plastikowy izolator.nagłówki szpilki są również dostępne z 3 lub więcej wierszy. Złącza z nagłówkiem szpilki są zazwyczaj połączone z nagłówkiem gniazda (receptacle) zapewniając niezawodne i ekonomiczne połączenie tablicy do tablicy.
Złącza nagłówkowe są dostępne w pionowej lub prostokątnej orientacji.Połączenia te mogą być dostarczane z końcówkami PC tail (przez otwór) lub SMT (mount na powierzchni)Wykorzystuje się w tym celu różne opcje izolacji, takie jak pojedyncze, podwójne lub potrójne izolacje.
Jesteśmy profesjonalnym producentem z 15-letnim doświadczeniem specjalizującym się w łącznikach elektronicznych.łączniki DIN41612, szpilki i inne złącza elektroniczne, o dobrej jakości i konkurencyjnych cenach.
Czy mogę dostać próbkę przed złożeniem zamówienia?
Tak, dostarczamy próbki dla naszych klientów, aby sprawdzić jakość produktu. Zalecamy, aby nasi klienci wzięli próbki od nas przed złożeniem zamówienia.To pomoże klientom lepiej zrozumieć nasz produkt i jakość. Są one bezpłatne dla 1 lub 2 sztuk próbek, klienci płacą tylko koszt ekspresowego kuriera.
Standardowa data dostawy próbki wynosi około 3~5 dni roboczych, a dostosowane próbki potrzebują 7~10 dni roboczych.
Jeśli klient znajdzie problem jakości, skontaktuj się z nami; zbadamy problem i udostępnimy rozwiązania tak szybko, jak to możliwe.
Idealnie będzie załączyć kartki danych lub zdjęcia, gdy poprosisz o zapytanie.
W przeciwnym razie proszę określić wymiar przestrzeni/przestrzeni w milimetrach produktu oraz wymaganą liczbę numerów PIN.
Pls określić nam typ montażu z otworem (TH), kątem prostym (RA) lub mocowaniem powierzchni (SMT).
Proszę określić, czy istnieją jakiekolwiek szczególne wymagania dotyczące poziomu kontaktowego oraz metody oznaczania prądu i napięcia oraz pakowania.
Jaka jest ilość zamówienia i ceny docelowe?