Szczegóły produktu
Place of Origin: Guangdong China
Nazwa handlowa: Jrkconn
Orzecznictwo: ISO9001
Model Number: IC-426 ST Series
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Skontaktuj się z nami
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: Pakowanie rur + pakowanie pudełka
Delivery Time: 7-14 working days
Zasady płatności: T/T, Western Union, Moneygram
Możliwość Supply: 1000000 tygodniowo
Typ: |
Prosty dip |
Insulator Material: |
Black PBT UL94V-0 |
Pitch: |
1.778mm |
Wykończeniowy: |
Złoty błysk |
Total Height: |
H10.0mm |
Liczba pozycji: |
42PIN |
Cechy: |
Otwarta rama |
Customized Service: |
Available |
Typ: |
Prosty dip |
Insulator Material: |
Black PBT UL94V-0 |
Pitch: |
1.778mm |
Wykończeniowy: |
Złoty błysk |
Total Height: |
H10.0mm |
Liczba pozycji: |
42PIN |
Cechy: |
Otwarta rama |
Customized Service: |
Available |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Typ | Prosty dip |
| Materiał izolatorowy | Czarny PBT UL94V-0 |
| Poziom | 1,778 mm |
| Wykończeniowy | Złoty błysk |
| Całkowita wysokość | H10,0 mm |
| Liczba pozycji | 42 PIN |
| Cechy | Otwarta ramka |
| Dostosowana usługa | Dostępny |
| Przestrzeń do rządu | 7,62 mm |
| Poziom | 2,54 mm |
| Długość pinu | L = 7,43 mm |
| Materiał izolatorowy | PBT UL94V-0 |
| Materiał pin | Mosiądz, obrabiany CUZN36PB3 |
| Klip kontaktowy | Berrylim miedź (C17200) |
| Liczba pozycji | 4 pin ~ 64 Pin jest dostępny |
| Platerowanie | Patowanie cyny: 2 µm/80µ Ni, 5 µm/200µ SN Gold Patha: 2 µm/80µ Ni, pełne złoto |
| Prąd oceniany | 3 amp |
| Życie mechaniczne | Min. 100 cykli |
| Odporność na kontakt | ≤4mΩ/kontakt |
| Odporność na izolację | ≥1 000 mΩ przy V = 100 V |
| Napięcie robocze | 60 V. |
| Temperatura robocza | Złoto Plane: -55 ℃ ~+125 ℃ Tin Plane: -40 ℃ ~+105 ℃ |
| Sprzedawane jednostki | Pojedynczy przedmiot |
| Pakiet | Pakowanie rur |
| Port | Shenzhen |
| Ilość (komputery) | Próbki | 1 - 100k | > 100k |
|---|---|---|---|
| Szacowany czas dostawy (dzień roboczy) | 3 - 7 | 15 | Do negocjacji |