Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: Jrkconn
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: JRK16
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Skontaktuj się z nami
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: Opakowanie w worki PE
Czas dostawy: 7-14 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, MoneyGram, D/P, D/A, L/C
Możliwość Supply: 1000000 tygodniowo
Typ: |
Bloki zacisków śrubowych barierowych |
Poziom: |
6,35 mm |
Liczba słupów: |
2-24 Polaków |
Kolor: |
Czarny lub dostosowany |
Prąd znamionowy: |
10A |
Wskaźnik drutu: |
22-16 AWG |
Opór kontaktowy: |
20 mΩ |
Rezystancja izolacji: |
500 mΩ |
Typ: |
Bloki zacisków śrubowych barierowych |
Poziom: |
6,35 mm |
Liczba słupów: |
2-24 Polaków |
Kolor: |
Czarny lub dostosowany |
Prąd znamionowy: |
10A |
Wskaźnik drutu: |
22-16 AWG |
Opór kontaktowy: |
20 mΩ |
Rezystancja izolacji: |
500 mΩ |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Numer modelu | JRK16 |
| Materiał nagłówka szpilki | Pozostałe, z miedzi |
| Rodzaj | Bloki końcowe bariery |
| Materiały mieszkaniowe | PA66, UL94V-0 |
| Głupota | 6.35 mm |
| Napęd nominalny | 300 V |
| Polacy | 2P-24P |
| Wytrzymałość na napięcie | AC 2000V / 1min |
| Materiał śrub | M3, Stal, Zink |
| Prąd nominalny | 10A |
| Zakres przewodów | 22-16 AWG |
| Moment obrotowy | 0.5Nm (4.43Lbin) |
| Zakres temperatury | -40°C ~ +105°C |
| Rodzaj montażu | Przez dziurę |
| Kolor | Czarne |
| Zastosowanie | Systemy sterowania przemysłowego, systemy HVAC, zasilanie, transport, elektronika użytkowa, telekomunikacje |
| Jednostki sprzedawcze | Pakiet | Port |
|---|---|---|
| Jednostka | Wiązek PE + opakowanie kartonowe | Shenzhen |
| Ilość (pc) | Próbki | Szacowany czas dostawy (dzień roboczy) |
| 1 - 100K | 3 ~ 7 | 15 |