Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Guangdong Chiny
Nazwa handlowa: Jrkconn
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: JFPC11STeries
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 100 sztuk
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: opakowanie tuby
Czas dostawy: 7-14 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 1000000 tygodniowo
Rodzaj: |
gniazdka |
Poziom: |
2,54 mm |
Materiał izolacyjny: |
PBT |
Włócznienie: |
Pozłacany |
Materiał rękawa: |
Mosiądz |
Kolor: |
czarny |
Zastosowanie: |
PCB |
Liczba pozycji: |
niestandardowe |
Rodzaj: |
gniazdka |
Poziom: |
2,54 mm |
Materiał izolacyjny: |
PBT |
Włócznienie: |
Pozłacany |
Materiał rękawa: |
Mosiądz |
Kolor: |
czarny |
Zastosowanie: |
PCB |
Liczba pozycji: |
niestandardowe |
| Materiał izolacyjny | PBT |
| Włókna | Z miedzi |
| Mdo Pinø | 00,40 do 0,56 mm |
| Włócznienie | Złote / cynowe |
| Prąd nominalny | 1A |
| Życie mechaniczne | Min. 100 cykli |
|
Odporność kontaktowa |
10mΩ |
| Siła dielektryczna | 1000 V |
| Temperatura pracy | Złote pokrycie: -55°C~125°C cynowe pokrycie: -40°C~105°C |
| Rodzaj złącza | Kobieta |
| Głupota | 10,778 mm / 2,54 mm |
|
Jednostki sprzedawcze |
Jednostka |
| Pakiet | Opakowania rurkowe |
| Port | Shenzhen |
| Ilość (pc) | 1 - 100K | > 100K |
|
Szacowany czas dostawy (dzień roboczy) |
15 | Do negocjacji |
![]()
Jesteśmy profesjonalnym producentem z 15 letnim doświadczeniem specjalizującym się w łącznikach elektronicznych.łączniki DIN41612, szpilki i inne złącza elektroniczne, o dobrej jakości i konkurencyjnych cenach.
Tak, dostarczamy próbki dla naszych klientów, aby sprawdzić jakość produktu.
Zalecamy naszym klientom wziąć próbki od nas przed złożeniem zamówienia.
Są bezpłatne za próbki 1 lub 2 sztuk, a klienci płacą tylko koszty kuriera ekspresowego.
3Jaki jest czas przeprowadzenia próbki?
Standardowa data dostawy próbki wynosi około 3 ~ 5 dni roboczych, a dostosowane próbki potrzebują 7 ~ 10 dni roboczych.
Jeśli klient znajdzie problem jakości, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami, a my zbadamy problem i zapewnić rozwiązania tak szybko, jak to możliwe.
Tags: