Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: Jrkconn
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: JRK250-3,5
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: Skontaktuj się z nami
Cena: Contact us
Szczegóły pakowania: Opakowanie w worki PE
Czas dostawy: 7-14 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, MoneyGram, D/P, D/A, L/C
Możliwość Supply: 1000000 tygodniowo
|
Poziom:
|
3,5 mm
|
Liczba słupów:
|
1P ~ 24P
|
Prąd znamionowy:
|
7a
|
Mieszkania:
|
PA66, UL94V-0
|
Nagłówek pinezki:
|
Mosiądz, cynowany
|
Guage przewodu:
|
22-18AWG
|
|
Poziom:
|
3,5 mm
|
|
Liczba słupów:
|
1P ~ 24P
|
|
Prąd znamionowy:
|
7a
|
|
Mieszkania:
|
PA66, UL94V-0
|
|
Nagłówek pinezki:
|
Mosiądz, cynowany
|
|
Guage przewodu:
|
22-18AWG
|
| Specyfikacje materiału | |
|---|---|
| Numer modelu | JRK250-3.5 |
| Rodzaj | Blok końcowy sprężyny PCB |
| Głupota | 2.5mm, 3.5mm,50,0 mm, 7,0 mm |
| Polacy | 1 ~ XXP |
| Ochrona drutu | Fosfor brązowy, Ni |
| Nagłówek szpilki | Płyty miedziane, cynowe |
| Materiały mieszkaniowe | PA66, UL94V-0 |
| Specyfikacje elektryczne | |
| Poziom napięcia | 150 V |
| Wytrzymałość na napięcie | AC 1500V / 1min |
| Obecny rating | 7A |
| Wskaźnik drutu | 22-18AWG |
| Specyfikacje mechaniczne | |
| Maksymalna lutowanie | +250°C przez 5 sekund |
| Długość paska | 10 mm |
| Kolor | Zielona |
| Jednostki sprzedawcze | Jednostka |
| Pakiet | Płytka/worek + opakowanie kartonowe |
| Port | Shenzhen |
| Szacowany czas dostawy | |
|---|---|
| Próbki | 3 ~ 7 dni roboczych |
| 1 ~ 100K | 15 dni pracy |